PRZEKAŻ 1%

STOWARZYSZENIE RODZICÓW NA RZECZ POMOCY SZKOŁOM
" PRZYJAZNA SZKOŁA"

PRZEKAŻ 1% PODATKU NA RZECZ NASZEGO PRZEDSZKOLA

Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Twojego podatku (Waszej rodziny, przyjaciół). Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni! Wskaż w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Twój 1% podatku. Masz do tego prawo!
Bardzo prosimy o wpłacenie 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Pomocy Szkołom "Przyjazna Szkoła" ( Nr KRS 0000031762) za pośrednictwem, którego zebrane na koncie środki trafią do naszego przedszkola (pamiętaj o wpisaniu numeru identyfikacyjnego i nazwy przedszkola tj. 600000059161 Przedszkole Publiczne nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach).
PIT-y można rozliczyć za pomocą specjalnego programu znajdującego się na naszej stronie internetowej lub na stronie stowarzyszenia www.ps.prg.pl
Za wszystkie wpłaty na rzecz naszego przedszkola serdecznie DZIĘKUJEMY !