maliitue-ry-i

Drodzy RODZICE!
Jeżeli lubicie rodzinne wycieczki oraz wspinaczki górskie to pragniemy zachęcić Państwa do udziału w akcji "SZCZYTNY CEL", której organizatorem jest czechowicka firma Kontakt-Simon i dołączenia do naszej drużyny Przedszkola Publicznego nr 9. Jak wziąć udział? Wystarczy się zarejestrować poprzez system znajdujący się na stronie szczytnycel.kontakt-simon.pl jako UCZESTNIK (osoba prywatna), dodać FIRMĘ czyli Przedszkole Publiczne nr 9 w Czechowicach-Dziedzicach identyfikowaną po wprowadzonym numerze NIP: 6521591159 i rozpocząć górskie wędrówki potwierdzając zdobyte szczyty fotografią, na której uczestnik prezentuje kartę z napisem #szczytnycel lub logotypem akcji (możliwość pobrania i wydrukowania na w/w stronie). Każdy zdobyty i poprawnie zarejestrowany przez Was górski szczyt, to kolejne przyznane punkty a także związana z tym mini rywalizacja - indywidualnie oraz w ramach grupy, a motywatorem niech będzie przede wszystkim "szczytny cel" czyli fundusze, które przekazane zostaną przez organizatora akcji dla Hospicjum Dziecięcego "Świetlikowo" w Tychach oraz na budowę Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego TuSieTuli.
Więcej informacji - strona internetowa akcji zamieszczona pod adresem: szczytnycel.kontakt-simon.pl.

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału i DO ZOBACZENIA NA SZLAKU!