IMG-20191017-104832

WYCIECZKA DO OGRODÓW KAPIASA W GOCZAŁKOWICACH

17 października (czwartek) pojechaliśmy do pięknych ogrodów w Goczałkowicach. Pogoda nam dopisała! Kwiaty, krzewy i drzewa pięknie prezentowały się w promieniach słoneczka. Widzieliśmy piękne jesienne aranżacje ogrodowe, udało nam się przejść żywy labirynt, a na koniec mogliśmy pobawić się na placu zabaw.

czytelnik

WYJŚCIE DO BIBLIOTEKI
16 października (środa) Sówki odwiedziły Bibliotekę i wzięły udział w zajęciach edukacyjnych. Dziękujemy Paniom Bibliotekarkom za miłe przyjęcie i przygotowanie spotkania.

DZIEWCZYNKI-na-SI

DZIEŃ DZIEWCZYNKI
11 października w naszym przedszkolu swoje święto obchodziły wszystkie dziewczynki. Oprócz życzeń od chłopców otrzymały również drobny upominek.

owoce-i-warzywa

JESIEŃ W SADZIE I W OGRODZIE...
...oraz w naszym przedszkolu. W minionym tygodniu dzieci miały okazję dowiedzieć się więcej na temat warzyw i owoców i zrobić przy pomocy swoich pań pyszne i zdrowe soki owocowo-warzywne, jeżyki owocowe, szaszłyki oraz jesienne kanapki. A Sówki odwiedziły pobliski sklep z owocami i warzywami.

g3830d

BIEG PO ZDROWIE
W dniu 5.10.2019 na terenie stadionu w Zabrzegu odbył się drugi bieg z cyklu "Biegiem po zdrowie". Wśród uczestników znalazła się również reprezentacja naszego Przedszkola. Mimo niesprzyjającej aury stawili się wszyscy zgłoszeni Zawodnicy. Cała reprezentacja dzielnie walczyła w swoich kategoriach a zwieńczeniem ich wytrwałości i ducha sportowego było drugie miejsce jednego z Naszych Przedszkolaków - Wiktora Dudy. Dodatkowo wśród Naszych dzieci była najmłodsza biegaczka całego biegu- Emilia Duda, która otrzymała pamiątkową nagrodę. Pragniemy podziękować Wam za uczestnictwo i wspaniałą rywalizację a w szczególności Rodzicom za stawiennictwo na starcie ze swoimi pociechami mimo złej pogody. Gratulacje za wytrwałość i chęć wspólnego biegania.
Serdecznie zapraszamy na kolejne biegi z cyklu " Biegiem po zdrowie"

logo-top

WYSTAWA PTAKÓW I DROBNEGO INWENTARZA
04. 10 (piątek) Tygryski i Sówki - grupy starsze wybrały się na Jesienną wystawę drobiu ozdobnego, gołębi, królików i drobnego inwentarza.

alpaki

ZOOTERAPIA - SPOTKANIE Z ALPAKAMI
03. 10 (czwartek) dopisała pogoda i odwiedziły nas alpaki z Woźniakówki. Dzieci były zachwycone zwierzakami, które mogły przytulać i głaskać. Szczególnie dziękujemy Panu Karolowi, tatusiowi Julitki, który zorganizował dla dzieci to spotkanie i pięknie nas wszystkich ugościł.

proxy

DZIEŃ SPADAJĄCEGO LIŚCIA
01. 10. (wtorek) dzieci wybrały się do parku i do ogrodu przedszkolnego, aby szukać oznak jesieni: kasztanów, żołędzi, a przede wszystkim pięknych kolorowych liści. Wszyscy cieszyli się piękną słoneczną pogodą.

DZIEŃ CHŁOPAKA
30. 09. (poniedziałek) obchodziliśmy Dzień Chłopaka w naszym przedszkolu. Wszystkie Panie oraz dziewczynki złożyły życzenia naszym chłopcom. Każdy z nich otrzymał medal Super Chłopaka oraz słodki upominek.

poli
POLICJANT W PRZEDSZKOLU

26. 09. (czwartek) gościliśmy Pana Policjanta, który przypomniał wszystkim dzieciom o bezpiecznym poruszaniu się na przejściu dla pieszych, wspólnych spacerach oraz numerach alarmowych w razie wypadku. Nasz gość również chętnie opowiadał o swojej pracy, przyrządach i przedmiotach niezbędnych w codziennej pracy policjanta.

SPRZĄTANIE ŚWIATA 25.09

ornament01
POWITANIE JESIENI 23.09

dziecko-ruchomy-obrazek-0125

BIEG OLIMPIJCZYKA 21.09
Piękna pogoda sprzyjała tegorocznej edycji biegu. Jako pierwsi startowali najmłodsi biegacze, oczywiście reprezentacja naszego przedszkola również. Wiktor z Sówek zajął 3 miejsce w klasyfikacji indywidualnej. A nasze przedszkole zdobyło 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Wszystkim małym sportowcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

dzieci-dzieciom
OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka, z tej okazji każda grupa otrzymała swoją nazwę. I tak od dziś maluszki to MISIE, średniaki TYGRYSKI a starszaki Sówki. Wszystkie grupy zaprezentowały piosenkę, wierszyk. Na koniec spotkania była wspólna zabawa i słodki poczęstunek. Wszystkiego najlepszego Przedszkolaki!!!

W NASZYM PRZEDSZKOLU 13.09

WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!
2 września przywitaliśmy się z wszystkimi przedszkolakami po przerwie wakacyjnej. A szczególnie miło witaliśmy dzieci, które rozpoczęły przygodę w naszym przedszkolu. Życzymy dzieciom oraz wszystkim pracownikom przedszkola wesołego nowego roku szkolnego!!!