DZIEŃ CHŁOPAKA
30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Mamy nadzieję, że każdy chłopak w przedszkolu czuł się w tym dniu wyjątkowo! Dziewczynki składały im życzenia i śpiewały Sto lat!!!

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Misie, Tygryski i Sówki uczciły dzisiejsze swoje święto muzyką, tańcem i wspólną zabawą.

WYCIECZKA DO ZAGRODY ŻUBRÓW
23 września pojechaliśmy na wycieczkę do Zagrody Żubrów w Pszczynie, po tak długiej przerwie... Pogoda oraz humory dzieci dopisały :) Dzieci spacerowały po zagrodzie, obserwowały zachowania zwierząt, poznały żubrzą rodzinę oraz inne gatunki zwierząt. Zwiedzały również wystawy przyrodnicze w budynku edukacyjnym.

DZIEŃ KROPKI
15 września obchodziliśmy w przedszkolu DZIEŃ KROPKI. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy, którego celem jest pomóc dzieciom odkryć swoje talenty, aby poznały swoje mocne strony i potrafiły je zaprezentować.