BIEG OLIMPIJCZYKA
02 października odbył się pierwszy bieg z cyklu CHALLANGE "BIEGIEM PO ZDROWIE - "BIEG OLIMPIJCZYKA". Przedszkolaki z wielkim zapałem podeszły do wyzwania. Pogoda była bardzo niepewna, ale jak ukończyły bieg - dystans 300 m - w nagrodę zaświeciło im słońce!!!

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka

"DZIŚ DZIEWCZYNKI STO LAT ŚPIEWAJĄ,
BO CHŁOPCY SWOJE ŚWIĘTO MAJĄ,
Z OKAZJI TEGO DNIA NIEZWYKŁEGO,
ŻYCZYMY WAM CHŁOPCY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!"

WITAMY JESIEŃ
1 dzień JESIENI przedszkolaki spędziły bardzo aktywnie!!!

animacja

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
21 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wszystkie dzieci czuły się wyjątkowo w tym dniu i świetnie się bawiły. Życzymy naszym Przedszkolakom, aby każdy dzień w ich życiu był pełen szczęścia i zabawy

SPRZĄTANIE ŚWIATA - 17 września
Tradycyjnie co roku we wrześniu włączyliśmy się do ogólnopolskiej ekologicznej akcji "Sprzątanie Świata", by od najmłodszych lat uczyć dzieci zasad dbania o środowisko. Tygryski i Sówki sprzątały teren przed swoim przedszkolem, trasę do ogródka przedszkolnego oraz wokół ogródka.

DZIEŃ KROPKI
15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto, od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci "The Dot" (czyli "Kropka"), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka, dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent, inspirując tysiące nauczycieli do działania i celebrowania Dnia Kropki.

Fotorelacja z wydarzenia

5it-P2-Hg-BIn-Xnd-Fcq-Izrbl6-Kf-WM9-L2bg-Ml8vj-Hr-KJlogi-GIGa2p-Gsfth-X8-Zy-YBFa-Knw-Hv6hzx-Mc-zb-Q3

WITAMY W PRZEDSZKOLU!!!
1 września przywitaliśmy się z wszystkimi przedszkolakami po przerwie wakacyjnej. A szczególnie miło witaliśmy dzieci, które rozpoczęły przygodę w naszym przedszkolu. Życzymy dzieciom oraz wszystkim pracownikom przedszkola wesołego nowego roku szkolnego!!!